www.pilkarzedzieciom.dbv.pl
Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Kategorie Newsówśroda, Wrzesień 28, 2016
ORGANIZATOR TURNIEJU
- A.F.C -
PIOMARCO AKADEMIA FOOTBALL CLUB
64-000 KOŚCIAN
ul.Bernardyńska 2
TEL: 729 - 404 - 046
PIOMARCO AKADEMIA FOOTBALL CLUB
AFC Koscian
PATRONATY HONOROWE
KONTAKT z NAMI
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
OFICJALNY PLAKAT
WYNIKI GRUPA ,,A,,
WYNIKI GRUPA ,,B,,
MECZE FINAŁOWE
TURNIEJOWY ROZKŁAD JAZDY
ECHA NASZEGO TURNIEJU
PLAN DOJAZDU NA TURNIEJ
ZESPOŁY TURNIEJU 2010
ATRAKCJE TURNIEJ 2010
KONCERT TURNIEJ 2010
REGULAMIN TURNIEJU 2013
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: admin
ZESPOŁY ŻEŃSKIE
GRUPA KOBIECA
TURNIEJ 2013
A.F.C Kościan
FOOTBALL CLUB
AZS UAM Poznań
KOBIETY
KKP BYDGOSZCZ
REPR.POLSKI
PNU
LASTOCHKA
POLLESK
ROSJA
CHECZ GDYNIA
GDYNIA
UKS LOCZKI
WYSZKÓW
MUKS PRAGA
Wa -Wa
SPONSORZY
PIOMARCO
POZNAŃ
BOKS
POZNAŃ
PERFEKT PIO
POZNAŃ
MIR - BUD
SZCZYTNIKI
DIADORA
OFFICJAL
K+M SPORT
OFFICIAL
WINIARY
KALISZ
T - SHIRT
FABRYKA
TERRAVITA
POLSKA
HURTOWNIA
AFLA
ALADUR
KOŚCIAN
MKS
KOŚCIAN
PEGAZ
POZNAŃ
WODA BONART
KOŚCIAN
HERMES AMITA
WŁOSZAKOWICE
DARIUSZ
PIOTROWICZ
KOŚCIAN
PRO CREATIVE
T.ŁYSEK
INTERMARCHE
SUPER
KOŚCIAN
AGRO HANDEL
KOŚCIAN
Witamy
*** TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DO V JUBILEUSZOWEJ EDYCJI TURNIEJU CHARYTATYWNEGO ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2013! *** WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE ! ***
TURNIEJ CHARYTATYWNY 2013! WITAMY !
Newsy
Dodane przez admin dnia grudzień 04 2013 07:01:14
194 Czytań Drukuj
OFICJALNY PLAKAT TURNIEJU 2013 !
Newsy

To nasz oficjalny plakat Turnieju Charytatywnego który po akceptacji TVP poszedł do druku.Niebawem podamy cały plan Imprezy która odbędzie się 15 Grudnia.
Dodane przez admin dnia listopad 30 2013 18:36:59
174 Czytań Drukuj
NASZ TURNIEJ JUŻ SIĘ ZBLIŻA !!!
Newsy


Wielkimi krokami zbliża się nasze Charytatywne Święto czyli co roku organizowany przez nas Halowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej '' PIŁKARZE DZIECIOM ''. Od jego rozpoczęcia w roku 2009 stuka nam właśnie 5 lat. Pięć Charytatywnych Turniejowych Edycji,w których zawsze wspomagamy Dzieciaki które Walczą dzielnie z Chorobami lub przeciwnościami losu,jak w przypadku pierwszego turnieju.Staramy się z całych sił aby każdy Turniej był atrakcyjniejszy od poprzedniego,aby na trwałe zapadł w pamięci tych których Gościmy,wszystkich Turniejowych uczestników i przede wszystkim osób które spędzają z nami na trybunach to piłkarskie Charytatywne Święto.Jak już informowaliśmy czeka nas Turniejowa niedziela obfitująca w wielkie piłkarskie emocje i nie tylko! Na parkiecie Hali Zespołu Szkół nr.4 w Kościanie ujrzymy zmagania 12 zespołów męskich podzielonych nie jak wcześniej informowaliśmy na 2 grupy - a na 3 Grupy po 4 zespoły w każdej! Ujrzymy również halową rywalizację Pań - zapowiadają się wielkie emocje! Panie zagrają systemem każdy z Każdym - o zwycięstwie będzie decydował układ tabeli.Zespołów Kobiecych na naszej Turniejowej Arenie zobaczymy 8 !
Czas przedstawić zatem pełną listę zespołów męskich :

* ZESPOŁY MĘSKIE *

1. RADIO LEJDIS GOL - Oficjalne Radio Piłkarstwa Kobiecego - Pzpn
2.V - UNIT + Doniu
3.REPREZENTACJA POLSKI - PIŁKA NOŻNA ULICZNA
4 SPORTIKA TEAM - ZESPÓŁ PIŁKARSKICH GWIAZD - ( M.Okoński , P.Reiss,J.Przybylski,A.Padewski - Pzpn ,A.Juskowiak,M.Raczkowski , K.Bazelak ,Liber,D.Pawlak , W.Weiss,W.Krygier,J.Dembiński + ( 2 Piłkarki )
5.DZIENNIKARZE Team - Bydgoszcz
6.SKOK Obra - K - ścian
7.KS.POLONIA - P - Nań
8.SRKA - Gostynin
9.M40.pl - P - nań
10.FC.GNIEZNO
11.KS.SZCZYTNIKI
12.FC.KALOSZE

* ZESPOŁY KOBIECE *

1.PIOMARCO - AFC Kośćian ( Ekstraliga Futsalu )
2.AZS UAM - Poznań ( Ekstraliga Futsalu )
3.KKP.BYDGOSZCZ ( Ekstraliga Piłki Nożnej )
4.REPREZENTACJA POLSKI KOBIET - ( Piłka Uliczna )
5.LASTOCHKA POLESSK - Rosja
6.CHECZ Gdynia ( 1 Liga Piłki Nożnej )
7.UKS.LOCZKI - Wyszków ( Piłka Nożna Kobiet )
8.MUKS PRAGA - Warszawa

To oczywiście tylko listy zespołów które rywalizować będą w naszym Turnieju.Oprócz tego już teraz zapowiadamy moc Turniejowych atrakcji! Wszyscy ci którzy w niedzielę przybędą do Hali 4 - ki ,będą mogli na przykład dokonać zakupu książki p.t ,,OKOŃ'' - która opisuje piłkarskie życie Legendy jaką niewątpliwie jest MIROSŁAW OKOŃSKI - piłkarz 100 lecia Wielkopolski ! i zdobyć autograf pana Mirka czy zrobić sobie z nim pamiątkową fotkę.

Turniej wzbogacą między innymi swoimi pokazami które będą przerywnikami w rozgrywkach :

* GRUPA TANECZNA - IMAGINE
* Krav Maga Poznań
*BRASILIAN JU JITSU - ( niespodzianka )
*FREE STYLE FOOTBALL - GRUPA ROYAL TEAM Żerków
*MALOWANIE BUZIEK
*MINI ZAKŁAD FRYZJERSKI

*HIT TURNIEJU : GOLENIE WIELBUONDA NA HALI !!!

To nie koniec naszych atrakcji !

Już teraz zapowiadamy 2 EDYCJE TURNIEJOWEJ LICYTACJI PAMIATEK ! Z uwagi na dosyć dużą ilość cennych pamiątek które zlicytujemy nasza Licytacja będzie miała 2 części! ( czas wszystkich atrakcji podamy niebawem )

* RZUTY KARNE DLA PUBLICZNOŚCI - ( za niewielką opłatą )
Bramki bronić będzie MARTA FRODYMA - popularna " FRODI'' na co dzień jest bramkarką MKS AZS UMCS Lublin Handball Team! Grającą w 1 Lidze Piłki Ręcznej - Jak zapowiada,nie zamierza wpuścić nic - Trzymamy za słowo !

* RZUTY KARNE DLA VIPów - ( Tutaj opłata musi być większa ! ) - Bramki strzegł będzie Sam Boss Piłkarstwa Kobiecego w Polsce Prezes pan ANDRZEJ PADEWSKI ! - Liczymy że ku radości naszego Krystka pan Andrzej VIPom nie odpuści !

Wszystkie pozyskane pieniądze zostaną przekazane Rodzicom zastępczym by w ten sposób dopomóc KRYSTIANOWI w walce z jego chorobą.

* ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH 15 GRUDNIA 2013 NA HALĘ ZESPOŁU SZKÓŁ NR.4 !!! NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ !!! *
* DO ZOBACZENIA ! *
Dodane przez admin dnia październik 06 2013 16:41:37
194 Czytań Drukuj
GRAMY DLA ,, KRYSTKA '' !!! 2013 TURNIEJ !!!
Newsy

A Teraz moi Drodzy Najwyższa Pora poznać ,,SPRAWCĘ'' Tego Naszego Turniejowego Zamieszania! Jest Nim KRYSTIAN ZIELIŃSKI !!! Dziś złożyliśmy Wizytę u Państwa Zielińskich i zakomunikowaliśmy Obojgu Rodzicom Tę Wiadomość że TEGOROCZNY TURNIEJ CHARYTATYWNY ,,PIŁKARZE DZIECIOM'' GRAMYYY DLAAA KRYSTIANAAAAAAAAAA !!!
A oto kilka słów które nam przekazał Tata Chłopca :
,,Krystian jest sześcioletnim chłopcem. Na pierwszy rzut oka niewiele się różni od innych dzieci w jego wieku. Jest tak samo wesoły, ciekawy świata. Jedyną rzeczą, która nie jest wspólna, to ciężka przeszłość i niepewna przyszłość synka.
Do szczegółowego zapoznania się z historią Krystianka, zapraszam na jego blog:
http://smyki.pl/domeny/synek.pl/krystianekwielochowski/

oraz konto na facebook
https://www.facebook.com/pomocdlakrystianka

Leczenie miesięczne Krystiana to Koszt przeszło 2 tyś. zł. miesięcznie,a Tata chłopca pracuje sam, jego żona w domu opiekuje się dziećmi.
Sprawmy by Tych pieniążków podczas Turnieju było jak najwięcej ! I jeszcze Apel do Was: Niestety Krystian nie może otrzymywać maskotek typu pluszaki! ale wiemy jakie zabawki lubi: jest Fanem Motoryzacji ! Dziewczyny z Akademii Futsal Club postanowiły zbierać dla chłopca samochody i wręczyć je podczas wizyty u Państwa Zielińskich !
Dodane przez admin dnia październik 05 2013 17:05:49
223 Czytań Drukuj
IV TURNIEJE PIŁKARZE DZIECIOM JUŻ ZA NAMI !!!
Newsy Za nami już IV Turniejowe Edycje Zmagań na Hali ! ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - bo tak nasz Turniej Charytatywny się nazywa.Swój początek Turniej datuje na rok 2009 - PIERWSZY TURNIEJ CHARYTATYWNY :Spontaniczna nasza Akcja Charytatywna by wspomóc 6 Osieroconych Dzieci,przez Tragicznie zmarłą ich Mamę p.Bożenę Kalitkę.Ten Turniej przyczynił się do kontynuacji dalszych edycji Turniejowych.
Rok 2010 - DRUGI Turniej organizowaliśmy by wspomóc rehabilitację Chorych Dzieci z Ośrodka Rehabilitacji w Kościanie.
TRZECIA EDYCJA TURNIEJU ,,PIŁKARZE DZIECIOM '' - To rok 2011 , Turniej ten zorganizowaliśmy by pomóc w leczeniu DAWIDA BARTKOWIAKA chorego na Mukowiscydozę.
IV HALOWY CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2012 - Graliśmy wszyscy dla małej MAJKI SZCZĘŚNIAK , dziewczynki chorej na Hipoplazję Nerwu Wzrokowego.
Nie zawsze wszystko było tak jak być powinno,ale też nie wszystko od nas było zależne.Nieraz zawodziły nas Gwiazdy które po prostu robiły nas w balona,nieraz przypadki losowe uniemożliwiały przyjazd ... Ale podsumowując te IV Turnieje trzeba doszukać się w nich innego wymiaru.... Wymiaru Ludzkiej Życzliwości która towarzyszy nam od pierwszego Turnieju.Gdyby nie ona.... Tego Turnieju By nie było. Praca nad tym turniejem,to praca wielu ludzi,praca która wiąże się z ogromem trudności,organizacyjnych,logistycznych,i innych których zwykły kibic nie widzi.To wieleset godzin pracy na komputerach,telefonach... pracy również poza Kościanem by wszystko dopiąć na ostatni guzik.Zawsze znajdą się tacy, którzy będą kręcić nosem i mówić .... ,,Po co Pomagać '' .... a no dlatego że nigdy tak do końca nie wiemy ... czy kiedyś ktoś nam bardzo bliski albo my sami takiej pomocy potrzebować będziemy !
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM TYM KTÓRZY BYLI PRZEZ TE IV TURNIEJE Z NAMI.DZIĘKUJEMY SPONSOROM,DARCZYŃCOM,WOLONTARIUSZOM,OCHRONIE,WIDZOM oraz KIBICOM OBRY Kościan ZA TO ŻE SĄ Z NAMI BEZINTERESOWNIE !!! A TYM KTÓRYCH WSPOMOGLIŚMY NASZĄ AKCJĄ ŻYCZYMY SAMYCH RADOSNYCH CHWIL JAKIE PRZEŻYWALI PODCZAS NASZYCH CHARYTATYWNYCH AKCJI! ŻYCZYMY WAM ZDROWIA.... BO NA NIE CENY NIE MA ! Zapraszamy wszystkich Was już na JUBILEUSZOWY ,, V '' HALOWY CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2013, Który odbędzie się 15 Grudnia 2013 ( Niedziela ) w jak zawsze Gościnnej HALI Zespołu Szkół Nr. 4 W Kościanie !

TO WŁAŚNIE IM POMAGALIŚMY TURNIEJOWOI TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2009 - Rodzina KalitkówII TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2010 - OŚR.REH.DZIECIIII TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2011 - DAWID BARTKOWIAKIV TURNIEJ CHARYTATYWNY - 2012 - MAJKA SZCZEŚNIAK

Dodane przez admin dnia październik 05 2013 13:49:27
217 Czytań Drukuj
Graliśmy dla MAJKI !
Newsy

Za nami IV Charytatywny Halowy Turniej ,,Piłkarze Dzieciom’’. Areną sportowych zmagań była, jak co roku, hala Zespołu Szkół nr 4 w Kościanie. Dochód z tegorocznej imprezy trafi do 4-letniej Majki z Kościana, chorej na hipoplazję nerwu wzrokowego.

Z powodu niedorozwoju nerwu wzrokowego Majka bardzo słabo widzi. Rodzice podejrzewają, że na dodatek jest dzieckiem autystycznym.

- Nieważne ile uda się zebrać. Każda kwota będzie nas cieszyła, bo dzięki tym pieniądzom będziemy mogli zrobić córce badania, by poznać przyczyny jej choroby - powiedziała Małgorzata Szcześniak, mama Majki, wyliczając, że oprócz tomografu i badań głowy dziewczynka przejdzie też badanie, które potwierdzi lub wykluczy autyzm. - Jeśli coś zostanie chcemy wyposażyć dom tak, by stał się dla niej bezpieczniejszy.

W turnieju, po raz pierwszy, zagrało sześć zespołów kobiecych. Najlepsze okazały się Czarne Kuhn Gorzyce. W męskim turnieju zagrało 11 drużyn, z których najlepsza okazała się Akademia Retro Pniewy. W zespole gwiazd Sportika Gwiazdy zagrali m.in. Liber i Paweł Kaczorowski.

W przerwach prezentowały się cheerleaderki, był pokaz zumby, hip hopu i c-walku. Przed meczem finałowym przeprowadzono licytację sportowych gadże
Dodane przez admin dnia październik 05 2013 08:11:07
196 Czytań Drukuj
Akcja Plakaty !
Newsy

W dniu dzisiejszym ruszyła AKCJA ,, PLAKAT '' - czyli ruszyliśmy jeszcze nieśmiało z Plakatami w Miasto.Swoją pomoc okazują ZUZKA i ASIA ! i to jest właśnie bardzo fajny gest i dla nas duża pomoc.Dziś także przyjechały do Kościana pierwsze Turniejowe Produkty z firm PEGAZ oraz WINIARY ! Bardzo dziękujemy !
TURNIEJ SIĘ ZBLIŻA WIELKIMI KROKAMI !
Już tylko 20 dni pozostało do rozpoczęcia IV Edycji Naszego Charytatywnego TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2012 !
Świadczy o tym to że Stroje naszych ,, Piłkarskich Gwiazd '' w dniu dzisiejszym Dotarły do Kościana ! Nie zdradzimy jednak ich wyglądu - niech to zostanie niespodzianką do dnia turnieju !
Również w dniu dzisiejszym do kościana zostały dowiezione Puchary dla zwycięzców 3 pierwszych miejsc w Rozgrywkach Żeńskich i Męskich ! Tak więc powoli wszystko dopinamy już na ostatni Guzik !
Rozpoczął się ostatni Gorący okres przed turniejowy.Najbardziej pracochłonny czas gdzie wszystko zaczynamy zgrywać w jedną całość.Dziś na tapetę działań idzie Turniejowa Logistyka czyli bierzemy się za ustalanie Całości Turnieju czyli czas
od godziny 6.00 - 22.00.Każda minuta znajdzie swoje odzwierciedlenie w programie który ustalimy dziś wspólnie z komandorem Turnieju Jarkiem Trawą.Będzie to nie łatwa praca ale jak zwykle damy radę !
TURNIEJOWY ,, ROZKŁAD JAZDY - CZYLI ,,CO ... GDZIE ... KIEDY .... JUŻ GOTOWY ! ! ! ''

WSZYSTKIE ZESPOŁY TURNIEJOWE ZOSTANĄ POWIADOMIONE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ i OTRZYMAJĄ ,,TURNIEJOWE ROZPISKI '' w Poniedziałek 3 Grudnia 2012r. oraz REGULAMINY TURNIEJU.
Dodane przez admin dnia grudzień 02 2012 15:44:28
216 Czytań Drukuj
OFICJALNY PLAKAT TURNIEJU !
Newsy
OFICJALNY PLAKAT TURNIEJU !Z przyjemnością publikujemy OFICJALNY PLAKAT TURNIEJU! Takich plakatów na ulicach kościana i nie tylko ujrzymy 300.Właśnie rozpoczęliśmy akcję wywieszania plakatów które przypominają że 16 Grudnia WSZYSCY GRAMY DLA MAJKI !
Dodane przez admin dnia listopad 25 2012 12:00:44
262 Czytań Drukuj
ZAGRAJ Z NAMI W ZESPOLE GWIAZD ! - LICYTACJA RUSZYŁA !
Newsy

LICYTACJA RUSZYŁA !

* UWAGA ! * UWAGA ! * UWAGA ! * UWAGA ! * UWAGA ! *

* LICYTACJA RUSZYŁA ! *

WŁAŚNIE URUCHOMILIŚMY NASZĄ TURNIEJOWĄ LICYTACJĘ UDZIAŁU W IV HALOWYM CHARYTATYWNYM MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECI
OM '' - Kościan 2012 !

,, ZAGRAJ DLA MAJKI W ZESPOLE GWIAZD !!! DO WYLICYTOWANIA JEST 1 MIEJSCE W ZESPOLE PIŁKARSKICH GWIAZD I UDZIAŁ W NASZYM TURNIEJU W DNIU : 16 GRUDNIA 2012 !
ZWYCIĘZCA NASZEJ LICYTACJI DODATKOWO OTRZYMA ,, CERTYFIKAT UCZESTNICTWA i UDZIAŁU '' W NASZYM TURNIEJU POŚWIADCZONY PRZEZ ORGANIZATORÓW i WSZYSTKIE GWIAZDY.
LICYTACJA ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE DO DNIA : 10 GRUDNIA 2012 ! I JEST PROWADZONA W SERWISIE AUKCYJNYM ,, E BAY POLSKA '' .

* LINK DO LICYTACJI PONIŻEJ *
http://www.ebay.pl/itm/221155419232?ssPageName=STRK%3AMESELX%3AIT&_trksid=p3984.m1558.l2649
Dodane przez admin dnia listopad 18 2012 16:40:21
260 Czytań Drukuj
OFICJALNA ZAPOWIEDZ TURNIEJU - INTRO VIDEO
Newsy
OFICIAL VIDEO ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2012 !
Dodane przez admin dnia listopad 16 2012 09:35:24
257 Czytań Drukuj
TURNIEJOWE LOSOWANIA GRUP !
Newsy

Dzisiaj o godz: 12.00 odbyło się LOSOWANIE GRUP SPOŚRÓD ZESPOŁÓW KOBIECYCH UCZESTNICZĄCYCH W NASZYM TURNI
E
JU CHARYTATYWNYM. 8 Kobiecych zespołów zostało podzielonych na dwie GRUPY - GRUPĘ ,, A '' oraz GRUPĘ ,, B ''. W wyniku Losowania wyłoniono :

GRUPA ,, A '' - SKŁAD GRUPY :

1.AKADEMIA FUTSAL CLUB Kościan
2.KS. POLONIA Poznań
3.P.W.S.Z - Leszno
4.UKS. SKRA WLKp. OTUSZ

GRUPA ,, B '' - SKŁAD GRUPY :

1.AZS. UAM Poznań
2.CZARNE KUHN Gorzyce
3.LASTOCHKA Polessk ( ROSJA )
4.KSS.KOTWICA Kórnik

IV HALOWY CHARYTATYWNY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' - Kościan 2012 !

* WYNIKI LOSOWANIA GRUP MĘSKICH *

GRUPA ,, A ''

1. AKADEMIA FC Retro ( Pniewy )
2. OBI JASTRZĘBIE Zdrój
3. FUNDACJA PIŁKA CV
4.A CLASS Team
5.REPR. AWF Poznań

GRUPA ,, B ''

1.AUTO WICHEREK Oborniki
2.OBRA FANS
3.TVP FUTSAL Team Poznań
4.SPORTIKA Team - PIŁKARSKIE GWIAZDY

GRUPA ,, C ''

1.AKADEMIA SPORTU Sieradz
2.ORANJE SPORT.pl Poznań
3.UKS CITYZEN Poznań
4.AZS UAM Poznań
5.MMA - JURAS JURKOWSKI Team
Dodane przez admin dnia listopad 16 2012 09:33:24
243 Czytań Drukuj
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
OFFICJAL MEDIA
PATRONAT
OFICJALNE RADIO
PIŁKARSTWA KOBIECEGO
PZPN
SOLENIZANCI
r.
E BAY LICYTACJA
ZAGRAJ
Z GWIAZDAMI
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
TURNIEJ 2013 DLA KRYSTKA
TURNIEJOWE ODLICZANIE :
ZESPOŁY MĘSKIE
TURNIEJ 2013
PIŁKARSKI
TEAM RLG
V - UNIT
& DONIU
REPREZENTACJA POLSKI
W PNU
ZESPÓŁ
GWIAZD
DZIENNIKARZE
BYDGOSZCZ
TEAM
SKOK
OBRA K.
POLONIA
POZNAŃ
S.R.K.A
GOSTYNIN
TEAM
M40.pl FUTSAL
TEAM Poznań
FUTSAL CLUB
GNIEZNO
KS.SZCZYTNIKI
KLUB
DW REBIS
POZNAŃ
HONOROWY PATRONAT
ZS NR.4 KOŚCIAN
ul.27 Stycznia 1
HALA TURNIEJU
POWIAT KOŚCIAŃSKI
KOK
KOŚCIAN
NASZE MEDIA
TVP POZNAŃ
PATRONAT
OFICJALNE RADIO
PIŁKARSTWA KOBIECEGO
PZPN
RADIO
MERKURY
TYGODNIK
KOŚCIANIAK
FUNDACJA
PIŁKA CV
PIŁKA CV
FUTSAL
POLSKA.pl
CZAS FUTSALU
www.czasfutsalu.pl
ZOSTAŃ
I POSŁUCHAJ
ŁÓDZ
NASZE ODWIEDZINY
105654 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie